KRONIKA

1/19

Rugsėjo 26 d. Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenėje įvyko Irenos Veisaitės ir Aurimo Švedo knygos vertimo į rusų kalbą pristatymas. Knygą žydų bendruomenės „Vilnius – Lietuvos Jeruzalė“ rūpesčiu išleido leidykla leidykla „Probel-2000“, į rusų kalbą išvertė A.Gerasimova. Susitikimą su profesore I.Veisaite, prie kurio organizavimo prisidėjo Tautinių mažumų departamentas prie LR Vyriausybės, Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė, žydų bendruomenė „Vilnius – Lietuvos Jeruzalė“ bei Geros valios fondas, moderavo Olga Ugriumova ir Daumantas Todesas.

G.Dabašinsko nuotr.

1/28

Bernard Hiller, vienas garsiausių Holivude aktorinio meistriškumo mokytojų, dirbęs kartu su Cameron Diaz, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Barbra Streisand ir daugybe kitų žvaigždžių. Nedaug kas žino, kad Bernardas taip pat yra litvakas, kurio mama kilusi iš mažo Baltarusijos miestelio netoli Pinsko. Buvo labai įdomu susitikti ir šiltai pabendrauti. Labai ačiū Rafailui Karpiui, Dariui Mažintui, Borisui Kirzneriui ir Vitalijui Neugasimovui už nuostabias muzikines improvizacijas, įkvėpusias ir patį svečią, kadaise dainavusį Brodvėjaus miuzikluose, užlipti ant scenos ir atlikti porą dainų jidiš kalba, kurią jis puikiausiai (!) moka. Už pagalbą spontaniškai suorganizuoti puikų renginį dėkojame LŽB, Neringai Stankevičienei ir Dovilei Rūkaitei, o už nuotraukas - Mildai Rūkaitei.

1/65

Jakovo Bunkos labdaros ir paramos fondas, žydų bendruomenė „Vilnius – Lietuvos Jeruzalė“, Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė bendradarbiaudami su Kelmės rajono savivaldybe pakvietė į rašytojo Icchoko Mero paminklo atidarymą (Kelmė, 2019-03-13)

1/6

Kelios akimirkos iš susitikimo su Dita Zupavičiene-Šperlingiene Vilniaus žydų viešojoje bibliotekoje (2019-09-04).

G.Dabašinsko nuotr.

1/27

Parodos "Atspindžiai suskilusiame veidrodyje" (Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, 2018-11-12) pristatymas žydų bendruomenės "Vilnius - Lietuvos Jeruzalė" nariams.

V.Juozaičio nuotr.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

©2019 Žydų bendruomenė "Vilnius - Lietuvos Jeruzalė".